Właśnie się zaręczyliście? Przede wszystkim gratulujemy! 🙂

 

Przed Wami najwspanialszy dzień Waszego życia, ukoronowanie Waszej miłości i celebrowanie jej w gronie rodziny i przyjaciół. Zastanawiacie się czy znajdziecie czas na zorganizowanie wszystkiego na własną rękę czy bezpieczniej i wygodniej jest poszukać konsultanta ślubnego, który zamieni Waszą wizję i marzenia w rzeczywistość? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie, dzięki czemu łatwiej będzie Wam podjąć decyzję, czy współpraca z wedding plannerem jest dla Was!

 

Organizacja ślubu to ogromne przedsięwzięcie, pełne poszukiwań najlepszych wykonawców, podejmowania wielu decyzji, czasu spędzonego na przeglądaniu ofert, negocjowaniu cen, umów, wyborze sukni, wyborze dekoracji, wyborze fotografa, DJ, zespołu, makijażystki…. A to dopiero początek. Szacuje się, że zorganizowanie ślubu i wesela to średnio 200 godzin intensywnej pracy. Jesteście w stanie tyle wygospodarować? Jeżeli odpowiedź brzmi nie, to poważnie rozważcie współpracę z agencją ślubną. To właśnie możemy Wam dać – czas, a dokładniej jego oszczędność. Jest to jedna z największych zalet konsultantów ślubnych.

 

 

 

 

Oszczędność pieniędzy. Mocno zaskakująca korzyść prawda? Sama usługa wedding plannera kosztuje to jak tu zaoszczędzić? Rynek jest pełen nierzetelnych wykonawców, którzy chcą wykorzystać niewiedzę Młodej Pary. Konsultant pozwoli Wam uniknąć sztucznego zawyżania ceny, czy dopłat za usługi, które powinny być w cenie. Dodatkowo poleci Wam sprawdzonych i pewnych wykonawców, co jest niewątpliwą zaletą. Pomożemy Wam wybrać takiego fotografa, dekoratora czy florystę, który spełni Wasze oczekiwania i nie zawiedzie w tym Najważniejszym Dniu.

Konsultanci przygotowują dokładną propozycję budżetu i tego co w podanych ramach finansowych jest do osiągnięcia i zrealizowania. Co najważniejsze będą również mocno pilnować, żeby ustalony budżet nie został przekroczony, szukając korzystniejszych rozwiązań finansowych i wielokroć negocjując ceny w Waszym imieniu.

 

 

 

 

 

Koordynacja wszystkich elementów ich zgranie w czasie i miejscu bez wątpienia należy do konsultantów. Zadbamy o udaną współpracę wszystkich wykonawców, dopilnujemy planu wesela, wszystkich atrakcji bez względu na ich ilość. Otrzymacie od nas spokój, coś czego nie da się materialnie ocenić. Spokój podczas samych przygotowań i formalności, ale przede wszystkim spokój w Dniu Ślubu.

 

Nie będziecie biegać od rana sprawdzając wystrój sali, Kościoła, angażować się w sytuacje nietypowe – to nasze zadanie! My robimy to co kochamy, a Wy skupiacie się na ukochanej osobie!

Wiedza wedding plannerów posłuży Wam także przy skrojeniu wizji Waszego wesela. To do nas należy podążanie za trendami, przedstawienie propozycji motywu przewodniego, kolorów, dekoracji. Takich jednak, które będą w zgodzie z Wami, tym co najlepiej do Was pasuje. Kochacie prostą elegancję? Marzycie o ślubie w stylu boho? A może chcecie łączyć style i wyjść poza konwenanse? Dla konsultantów nie ma rzeczy niemożliwych!

 

 

 

 

Pary Młode, które decydują się na zorganizowanie wesela na własną rękę, ale zależy im na oddechu i spokoju na 2 tygodnie przed ślubem, czyli tej przysłowiowej ostatniej prostej, mogą skorzystać z usług koordynacji Dnia ich Ślubu.

W takiej sytuacji wedding planner zajmuje się między innymi dopilnowaniem usługodawców, ostatecznym potwierdzaniem gości, odbiorem ich z lotniska jeżeli jest taka potrzeba, a w Dniu Ślubu wyręcza Was we wszystkim. Od kontroli dekoracji w Kościele i na Sali weselnej po dopilnowanie scenariusza całego dnia.

 

 

 

 

 

Pozostawiamy do Waszej oceny czy współpraca z agencją wedding plannerów jest tym czego potrzebujecie. Wszystko zależy między innymi od ilości czasu, którą posiadacie, tego czy jesteście na miejscu, jak sami oceniacie swoje siły w przygotowaniu Tego Najpiękniejszego Dnia. Konsultant ślubny nie odbiera Wam radości z przygotowań do ślubu, on tą radość zwiększa, wykluczając wszystkie elementy stresujące czy żmudne poszukiwania wykonawców.

 

 

 

Pozostajemy w kontakcie.

Mr&Mrs 🙂