Witajcie Drodzy Narzeczeni !

 

Wasz Wielki Dzień zbliża się wielkimi krokami? Jesteście na etapie szukania cukierni, dekoracji, fotografa itp. ?

Szukacie inspiracji na swoje wesele, a może szukacie atrakcyjnych cenowo ofert u podwykonawców? Jeżeli chociaż na jedno pytanie udzieliliście twierdzącej odpowiedzi to pora wybrać się na targi ślubne 😉 Dokładnie tak! Dziś odpowiemy Wam na pytanie czy warto (ups to już chyba zrobiliśmy 😉 ), ale i dlaczego warto wybrać się na targi ślubne chociaż ten jeden raz w życiu! My bywamy często i bardzo polecamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Targi ślubne odbywają się zazwyczaj w wybrane weekendy od września do kwietnia, czyli poza sezonem ślubnym. Powodem jest oczywiście to, że w sezonie dostępność osób z branży jest mocno ograniczona 😉 Standardowo targi odbywają się w większych miastach w dużych centrach targowych, ale! Co bardzo nas cieszy, coraz większa popularnością cieszą się alternatywne targi ślubne, gdzie często króluje „naturalna” wizja wesela ☺. Takie targi pokazują, że ślub i wesele wcale nie muszą być sztampowe i ubrane w ogólnie przyjęte ramy, dają dużą dawkę inspiracji oraz niepowtarzalnych pomysłów! Spotkacie tam podwykonawców z praktycznie każdej weselnej „dziedziny”.

 

Niektórym targi mogą kojarzyć się z masowo rozlokowanymi stoiskami i ulotkami wpychanymi w dłoń. To też się mocno zmienia! Organizatorzy stają na głowie, żeby przygotować dla Narzeczonych dużo atrakcji, od pokazów mody ślubnej, konsultacje z ekspertami 😉 po mini koncerty zespołów weselnych!

 

Jeżeli macie już wybrany motyw przewodni, kolorystykę, termin a nawet salę, ale brakuje Wam całej reszty zespołu, który pomoże Wam ukształtować całość uroczystości koniecznie idźcie na targi, a na pewno znajdziecie całą masę podwykonawców z którymi będziecie chcieli nawiązać współpracę! ☺ Co ważniejsze, większość wystawiających się tam firm tego dnia zagwarantuje Wam bardzo ciekawe rabaty, zniżki albo jakieś super pakiety, których nie mają w regularnej ofercie. Podobnie jeżeli dopiero co Wasz status zmienił się na „narzeczonych” 😉 targi to idealne miejsce, żeby po pierwsze zapoznać się z tematem, po drugie znaleźć morze inspiracji i kreatywnych pomysłów, gdyż stoiska wystawców potrafią olśnić nawet najbardziej wybrednych oraz dodatkowo zasięgnąć opinii profesjonalistów! ☺

Widzimy się na targach, Kochani ? 🙂

 

Pozostajemy w kontakcie!

Zespół Mr&Mrs