Kompleksowa organizacja wesel i ślubów Kraków - Mr & Mrs
Znajdziesz nas także tutaj

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Michał Barzycki: m.barzycki@mr-mrs.com.pl | Kamila Stanek: k.stanek@mr-mrs.com.pl
Michał Barzycki: 511 564 603 | Kamila Stanek: 600 260 415

Skip to Content

Kompleksowa organizacja wesel i ślubów – Kraków

Nasza agencja ślubna codziennie podnosi poprzeczkę, zagłębia się w trendy tematyki ślubnej, uczestniczy w nowych szkoleniach i nawiązuje współprace z najlepszymi markami w Polsce – a to wszystko dla Was. Dopasowujemy rynek i rozwiązania do potrzeb naszych Klientów – nigdy odwrotnie. Robimy to, co kochamy i dzięki temu, Wy możecie skupić się w tym dniu na tym, co najważniejsze – na sobie.

Korzystamy z doświadczenia, które zdobyliśmy nie tylko podczas najlepszych szkoleń, ale głównie doradzając przy organizacji wesel przyszłym Parom Młodym. Zaczynając od kluczowych spraw takich jak sala, muzyka, fotograf, zaproszenia, listy prezentów, a kończąc na detalach, które podkreślą Wasz wyjątkowy dzień, tworzymy niezapomniane, rodzinne wydarzenia. Kompleksowa organizacja przyjęć weselnych jest naszą pracą, ale i pasją – jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, marzenia, inspiracje – jesteśmy po to, aby stały się rzeczywiste i realne!

Organizacja przyjęć weselnych – Kraków i nie tylko

Zastanawiacie się, czy usługi Mr & Mrs są przeznaczone dla Was? Zdecydowanie tak! Organizujemy przyjęcia weselna dla każdego, pamiętając przy tym, że liczy się przede wszystkim spełnienie Waszej wizji i marzeń. Z pomocy Mar&Mrs korzystają głównie pary mieszkające za granicą, które biorą ślub w Polsce, jednak nie są w stanie koordynować wszystkiego osobiście, osoby zapracowane, które poszukują profesjonalnego wsparcia w ślubnych przygotowaniach oraz osoby poszukujące profesjonalnych rozwiązań i świeżego spojrzenia na różne kwestie związane z organizacją ślubu – od wyboru miejsca, motywu przewodniego po upominki dla Gości weselnych.

kompleksowa organizacja wesel kraków

Kompleksowa organizacja wesel – Kraków

Współpraca z Mr&Mrs to przede wszystkim duże ułatwienie w ślubnych przygotowaniach, ale również wspaniała przygoda – nie tylko dla nas, ale i dla przyszłych małżonków. Wspólnie bowiem możemy inspirować się i stworzyć uroczystość, która na długo pozostanie w pamięci. Co od Nas otrzymujecie? Przede wszystkim oszczędność czasu oraz wiedzę certyfikowanych Wedding Plannerów.

Pomagamy Wam przy urzędowych i kościelnych formalnościach. Kluczowe decyzje dotyczące Waszego ślubu możecie podejmować bez stresu, podczas picia porannej kawy. Co jednak równie istotne, zapewniamy przyjemną współpracę przez cały okres przygotowań do ślubu. Podczas gdy my zajmujemy się wieloma szczegółami dotyczącymi Waszego ślubu Wy możecie być spokojni, ponieważ mamy wszystko pod kontrolą. Nie pozostaje Wam więc nic innego, jak… skupienie się na sobie nawzajem!

Dzień Waszego ślubu powinien być jednym z najwspanialszych dni w życiu. Jako Mr & Mrs dokładamy wszelkich starań, by cała organizacja i wszystkie drobiazgowe aspekty planowania zostały należycie wybrane i zrealizowane. Do zadań Młodej Pary należy tylko możliwość spokojnych przygotowań do Uroczystości oraz zadbanie o samopoczucie swoje, swoich Gości oraz zabawa do białego rana.

Profesjonalna organizacja ślubów – Kraków

Kiedy Wy skupiacie się na sobie i gościach, organizacja wesela lub przyjęcia po ślubie spoczywa w rękach wymarzonych Wedding Plannerów. Zrealizowaliśmy już wiele uroczystości plenerowych, cywilnych i kościelnych na terenie Krakowa i całej Polski. Czym zajmują się Mr & Mrs? Realizujemy Wasze marzenia!

  • Dbamy o wcześniej ustalony scenariusz Dnia Ślubu
  • Opiekujemy się Waszymi Gośćmi, odbieramy z lotniska, wskazujemy miejsce zakwaterowania, odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące Uroczystości
  • Koordynujemy podwykonawców podczas przygotowań, pracy oraz finalizujemy współpracę
  • Reagujemy na nieprzewidziane sytuacje awaryjne i wypadki losowe
  • Pozostajemy w kontakcie także po Dniu Waszego Ślubu do momentu kiedy poczujecie, że wszystko zostało zrealizowane

Jesteście już w trakcie przygotowań do ślubu lub potrzebujecie wsparcia jedynie w wybranym obszarze przygotowań? Możemy Wam pomóc na każdym etapie.

organizacja ślubów kraków