Konsultant ślubny i konsultantka ślubna Kraków - Mr & Mrs
Znajdziesz nas także tutaj

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Michał Barzycki: m.barzycki@mr-mrs.com.pl | Kamila Stanek: k.stanek@mr-mrs.com.pl
Michał Barzycki: 511 564 603 | Kamila Stanek: 600 260 415

Skip to Content

Konsultant ślubny – Kraków

Elegancki, wytworny, minimalistyczny, bajeczny, kameralny, rodzinny, w plenerze, w restauracji – każda Młoda Para ma swoje wyobrażenia na temat idealnego ślubu i wesela. Konsultant ślubny może Wam pomóc w spełnieniu nawet najbardziej oryginalnych marzeń.
Praca jako Wedding Planner pozwala nam spotkać niezwykłych ludzi, pełnych oryginalnych pomysłów na ten wyjątkowy dzień w życiu. Dzięki temu, możemy uczestniczyć w wielu wzruszających i niezwykłych uroczystościach zaślubin. Pozwólcie, że spełnimy również i Wasze marzenia. Konsultantka ślubna – Mr & Mrs czeka na Was i z przyjemnością pomoże w przygotowaniach do Waszego ślubu. Przygotowujemy uroczystości weselne odbywające się w mieście Kraków, jak i jego okolicach.

Wasza konsultantka ślubna – Kraków

Jako profesjonalni Wedding Plannerzy doskonale wiemy, że najważniejsze są życzenia oraz potrzeby – Wasze potrzeby. Naszym zadaniem jest przede wszystkim doradztwo oraz realizacja Waszych planów. Korzystając z usług Mr & Mrs macie pewność, że pod swoje opiekuńcze skrzydła weźmie was dobrze zorganizowana i pełna pasji konsultantka ślubna. Jej zadaniem będzie towarzyszenie Wam podczas wszystkich ważnych decyzji, przygotowanie formalności oraz dbanie o harmonogram prac. Co ważne, czuwamy również nad prawidłowym przebiegiem Dnia Ślubu. Po to, abyście mogli skupić się wyłącznie na sobie.

Dla kogo współpraca z Mr & Mrs będzie idealna? Dla każdego. A w szczególności:

  • Dla zapracowanych par z wizją idealnego ślubu
  • Dla zwolenników oryginalności i dobrego smaku

Każda Para Młoda potrzebuje czasami rady czy pomocy w organizacji ślubu. Mr & Mrs służą Wam radą i pomocą na każdym etapie przygotowań do ślubu. Zapewniamy wsparcie od przygotowań zaproszeń, po planowanie ślubu w plenerze, aż po wybór dekoracji ślubnych i właściwego podwykonawcy. Konsultant ślubny zadba o wszystkie szczegóły, byście mogli bez stresu wybierać propozycje, które najbardziej do Was pasują.

konsultant ślubny kraków

konsultantka ślubna kraków

Konsultant ślubny – Kraków. Jak wybrać odpowiednią osobę?

Planowanie tak ważnych uroczystości w Krakowie, jak ślub czy wesele wymaga odpowiedniego podejścia do ludzi. W Mr & Mrs uwielbiamy pracować z nowymi osobami i cieszymy się z każdej okazji do przygotowania perfekcyjnego wesela. Praca jest naszą pasją, co od razu możecie wyczuć podczas spotkania z nami. Jeżeli dopiero szukacie konsultantów, chętnie spotkamy się z Wami i porozmawiamy. Podczas pierwszego spotkania będziemy mieli okazję lepiej się poznać się i przekonać, czy razem będzie nam się dobrze pracowało nad Waszym wymarzonym weselem. Kolejnym etapem będzie przedstawienie naszego pomysłu na Wasz ślub wraz z planowanym budżetem oraz harmonogramem działań. Po podjęciu pozytywnej decyzji dotyczącej naszej współpracy, podpisujemy umowę i zaczynamy realizować działania. Jesteśmy do Waszej dyspozycji o każdej porze.

Zdajemy sobie sprawę z ogromnego znaczenia Waszej uroczystości, a konsultantka ślubna ma za zadanie ułatwić Wam przygotowania oraz dostarczyć niezbędnej wiedzy z zakresu trendów i praktycznych rozwiązań. Dzięki Mr & Mrs macie pewność, że Wasz wymarzony dzień ślubu będzie taki, jak go sobie zaplanowaliście.