Koordynacja dnia ślubu Kraków - Mr & Mrs
Znajdziesz nas także tutaj

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Michał Barzycki: m.barzycki@mr-mrs.com.pl | Kamila Stanek: k.stanek@mr-mrs.com.pl
Michał Barzycki: 511 564 603 | Kamila Stanek: 600 260 415

Skip to Content

Koordynacja dnia ślubu – Kraków

Jeżeli samodzielnie zajęliście się przygotowaniami do ślubu, doskonale zdajecie sobie sprawę, ilu rzeczy trzeba będzie dopilnować, aby ten wyjątkowy dzień w życiu był idealny. Koordynacja dnia ślubu jest czasochłonna, wymaga planowania wielu rzeczy w jednym czasie. Możemy Wam w tym jednak pomóc – Mr &Mrs to męski i kobiecy punkt widzenia. Łączymy nasze umiejętności i doświadczenie po to, aby Wasz dzień ślubu przebiegał bezstresowo.

Pierwszym krokiem w naszej przyszłej współpracy będzie spotkanie w dogodnym dla Was miejscu i czasie. Podczas niego będziemy mogli poznać się nawzajem. Wtedy też zapytamy Was o marzenia związane z dniem ślubu i jego przebiegiem. Po uzyskaniu tych informacji, dopasujemy nasz plan działań do scenariusza dnia Waszego ślubu. Porozmawiamy też, na czym mamy się skupić – w czym Wam pomóc, co skoordynować, co jeszcze trzeba załatwić i czego dopilnować.
Obsługujemy przyszłe Pary Młode, które planują swój ślub w mieście Kraków, jak i w jego okolicach. Koordynujemy śluby cywilne i kościelne, wesela w plenerze, zamkach, dworkach i restauracjach.

koordynacja dnia ślubu kraków

Koordynacja dnia ślubu w Krakowie

Zastanawiacie się, czy powinniście skorzystać z usługi koordynacji dnia ślubu Mr & Mrs? Z pewnością tak, jeżeli sami podjęliście się przygotowania Dnia Ślubu i Wesela, jednak na ostatniej prostej chcecie mieć możliwość relaksu i skupienia się na „wewnętrznym” przygotowaniu do ślubu.
Dzień Ślubu i Wesela jest podsumowaniem Waszej wielomiesięcznej pracy, ale powinna być to przede wszystkim jedna z Waszych najwspanialszych i najpiękniejszych, bezstresowych chwil w życiu. By w pełni doświadczyć piękna towarzyszącego Waszemu Weselu, koordynacja dnia ślubu w całości przejdzie do obowiązków Mr & Mrs. Zadbamy o wszystkie szczegóły i dopilnujemy, by Wasze wymarzone wesele było idealne.
Co od nas otrzymujecie? Przede wszystkim możliwość spokojnych przygotowań do Uroczystości. Dzięki temu możecie skupić się na sobie, gościach i zabawie.
Co w tym czasie robią Mr & Mrs? Dbamy o wcześniej ustalony scenariusz Dnia Ślubu. Opiekujemy się Waszymi Gośćmi, odbieramy ich z lotniska, wskazujemy miejsce zakwaterowania i odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące Uroczystości. Dopilnujemy również podwykonawców podczas przygotowań, pracy oraz sfinalizujemy współpracę.
Co jednak ogromnie ważne, będziemy reagować na nieprzewidziane sytuacje awaryjne i wypadki losowe. Pozostajemy w kontakcie także po Dniu Waszego Ślubu do momentu kiedy poczujecie, że wszystko zostało zrealizowane.

Koordynacja dnia ślubu – Kraków i okolice

Kiedy Dzień Ślubu i Wesele są już dopięte na ostatni guzik, Wedding Plannerom pozostanie jedynie skoordynowanie wszystkich zaplanowanych działań, a Wam… radość z najpiękniejszej chwili w życiu, jaką jest ślub. Dzięki Mr & Mrs nie będziecie się musieli przejmować podwykonawcami, rezerwacjami czy wypadkami losowymi. Koordynacja dnia ślubu to nasze zadanie. Razem z Wami stworzymy niezapomniany dzień, który na długo zapadnie w Waszej pamięci oraz każdego z Gości.