Organizacja imprez okolicznościowych Kraków - Mr & Mrs
Znajdziesz nas także tutaj

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Michał Barzycki: m.barzycki@mr-mrs.com.pl | Kamila Stanek: k.stanek@mr-mrs.com.pl
Michał Barzycki: 511 564 603 | Kamila Stanek: 600 260 415

Skip to Content

Organizacja imprez okolicznościowych – Kraków

Urodziny, wieczór panieński, jubileusz, rocznica, ślub, awans – w życiu nie brakuje okazji, by spędzić czas z rodziną na świetnej zabawie. Tylko czy organizacja imprez okolicznościowych jest taką prostą sprawą? Kraków zapewnia wiele rozwiązań, ale jeżeli chcecie, żeby Wasze przyjęcie było niezapomniane, najlepiej oddać się w ręce zawodowych Plannerów. Zadaniem Mr&Mrs jest sprawić, żeby Wasi goście świetnie się bawili i z radością wspominali przygotowaną imprezę. Wystarczy skorzystać z pomocy profesjonalnych i doświadczonych Plannerów, którzy przygotują Waszą uroczystość od A do Z. Mr & Mrs czekają już na Was z pomysłami i gotowymi rozwiązaniami.

Organizujemy imprezy okolicznościowe w Krakowie

Mr & Mrs to dwójka zapalonych pasjonatów i Wedding Plannerów. Od lat szkolimy się i śledzimy modne trendy w dziedzinie organizacji przyjęć, wystawnych uroczystości i rodzinnych wydarzeń. Staramy się spełnić wszystkie Wasze potrzeby i zawsze stawiamy Wasze pomysły i oczekiwania na pierwszym miejscu. Dla kogo organizujemy imprezy okolicznościowe w Krakowie? Dla Każdego! A w szczególności:

  • Dla osób pracujących, które mogą nie dysponują czasem na organizację dużej imprezy
  • Dla wszystkich organizujących duże imprezy rodzinne, które mają połączyć pokolenia i różne gusty
  • Dla firm, które chcą zaskoczyć swoich pracowników i podziękować im wyjątkową imprezą
  • Dla osób, które lubią zaskakiwać i oczekują spektakularnej zabawy

Organizacja imprez okolicznościowych może się okazać prawdziwym wyzwaniem. Jednak w Mr & Mrs uwielbiamy urządzać niezapomniane przyjęcia i dołożymy wszelkich starań, żeby Wasza impreza spodobała się wszystkim gościom. Co ważne, przygotujemy ją wspólnie – połączymy Waszą wizję tej uroczystości z naszymi umiejętnościami i doświadczeniem.

organizacja imprez okolicznościowych kraków

Organizacja imprez okolicznościowych – Kraków

Jeżeli do tej pory nie braliście udziału w organizacji dużej imprezy, warto pomyśleć o wsparciu ze strony doświadczonych i sprawdzonych konsultantów. Posiadamy liczne kontakty do wielu podwykonawców z terenu Krakowa i Bielska, co umożliwia nam stworzenie niezwykłej oprawy dla Twojej uroczystości, pomysłu na nią, doboru menu i atrakcji dodatkowych. Organizacja imprez to nie tylko nasza praca – to przede wszystkim pasja, którą możemy z Wami dzielić.

Co od nas otrzymujecie?

  • Profesjonalne podejście i konkretny plan działania
  • Dobre rady i sprawdzone scenariusze imprez
  • Dostęp do podwykonawców i atrakcyjnych ofert z Krakowa i Bielska
  • Kreatywne i nieszablonowe pomysły dopasowane do Waszych potrzeb
  • Wsparcie na każdym kroku organizacji imprezy