Ślub w plenerze - Plener ślubny Kraków - Mr & Mrs
Znajdziesz nas także tutaj

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Michał Barzycki: m.barzycki@mr-mrs.com.pl | Kamila Stanek: k.stanek@mr-mrs.com.pl
Michał Barzycki: 511 564 603 | Kamila Stanek: 600 260 415

Skip to Content

Ślub w plenerze – Kraków

Bajeczna sceneria, oryginalność, wymarzony czerwcowy ślub pełen kwiatów i słońca – każda przyszła Para Młoda chce, aby ślub i wesele były idealne. Często Wasze marzenie o tym wyjątkowym dniu w życiu obejmuje również ślub w plenerze.

Mr & Mrs to duet, który spełni każde Wasze życzenie i zorganizuje niezapomniany plener ślubny, na jaki zasługujecie. Nie bójcie się marzyć i wspólnie z nami stwórzcie wizję idealnego ślubu. Będziemy Was wspierać na każdym kroku i korzystając z naszego bogatego doświadczenia dopilnujemy, żeby Wasz dzień był niezapomniany. Jeżeli miejscem Waszego ślubu i wesela jest Kraków, z prawdziwą przyjemnością pomożemy Wam w organizacji tego wyjątkowego w życiu dnia. Gdzie może się odbyć? W parku, nad jeziorem, w pałacu lub ogrodzie albo innym, wymarzonym przez Was miejscu.

Sposób na udany ślub w plenerze – Kraków

Ślub w plenerze na terenie Krakowa może się wydawać dużym przedsięwzięciem, jednak Mr & Mrs to duet, który potrafi zaskoczyć Was swoimi pomysłami i oryginalnymi rozwiązaniami na ten wyjątkowy dzień. Dzięki współpracownikom i starannie wybranym podwykonawcom, jesteśmy w stanie zorganizować idealną przestrzeń do wypowiedzenia przysięgi małżeńskiej. Kwiaty, namiot, wygodna krzesła, misterne girlandy – w zależności od Waszego projektu, stworzymy niezapomniane miejsce, w którym powiecie sobie „tak”. Dla kogo plenerowy ślub będzie idealny? Dla każdego, a w szczególności dla Par, które marzą o ślubie na łonie przyrody – w lesie, parku czy nad rzeką.

ślub w plenerze kraków
plener ślubny kraków

Marzycie o ślubie w plenerze na terenie Krakowa? Zgłoście się do Mr & Mrs!

Mr & Mrs zapewniają Wam kompleksowe wsparcie podczas przygotowań i organizacji ślubu w plenerze. Z naszym doświadczeniem i kontaktami, plener ślubny staje się realnym marzeniem. Nie każdy zdaje sobie sprawę z formalności, o których trzeba pamiętać, by taki ślub mógł mieć miejsce. Doświadczeni Wedding Plannerzy doskonale wiedzą o wszystkich zadaniach, rezerwacjach i pozwoleniach, o które trzeba zadbać. Dzięki świetnej organizacji sprawimy, że zarówno Wy, najważniejsze osoby tego dnia, jak i zaproszeni goście, będziecie świetnie bawić się na uroczystości.

Na czym polega pomoc Mr & Mrs? Wspieramy Was we wszystkich, niezbędnych formalnościach. Pomagamy przy doborze odpowiedniego miejsca – poznamy Wasze, wymarzone miejsce na ślub lub zaproponujemy coś nowego, biorąc pod uwagę Wasze oczekiwania i inspiracje. Zadbamy o oprawę uroczystości i dekoracje. Co jednak równie ważne, przygotujemy plan awaryjny w przypadku niesprzyjającej pogody.

Ślub w plenerze wydaje się dużym wyzwaniem organizacyjnym, ale Kraków i jego malownicze okolice sprawiają, że wiele par chciałoby zorganizować piękny i oryginalny ślub na łonie natury. Jako Mr & Mrs zadbamy o to, żeby wszystkie formalności zostały dopełnione na czas i aby Wasze marzenie o ślubie pod gołym niebem mogło się spełnić.

Plener ślubny – Kraków – o czym warto pomyśleć?

Decydując się na ślub w plenerze, warto skonsultować wszystkie pomysły z doświadczonym zespołem organizującym śluby i wesela. Jeżeli macie już wybraną wymarzoną lokalizację, jako Wasi Wedding Plannerzy zajmiemy się sprawdzeniem terminów, organizacją niezbędnych pozwoleń, wypożyczeniem niezbędnych mebli i dekoracji. Postaramy się również zapobiec niespodziankom pogodowym i sprawić, że plener ślubny na terenie Krakowa ochroni gości przed nagłymi zmianami pogody.

Organizacja ślubu na wolnej przestrzeni daje również dodatkowe możliwości. Dzięki otwartej przestrzeni możecie zadbać o niezwykłą oprawę w postaci pokazu fajerwerków, fire show czy inne atrakcje, które chcielibyście zobaczyć na swoim ślubie. Jeżeli wśród gości znajdą się również dzieci, zadbamy o to, by pojawiły się dla nich dodatkowe zabawy i animacje w plenerze.