Wesele w plenerze Kraków - Mr & Mrs
Znajdziesz nas także tutaj

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Michał Barzycki: m.barzycki@mr-mrs.com.pl | Kamila Stanek: k.stanek@mr-mrs.com.pl
Michał Barzycki: 511 564 603 | Kamila Stanek: 600 260 415

Skip to Content

Wesele w plenerze – Kraków


Wesele na świeżym powietrzu, w otoczeniu kwiatów i gwiazd, a przede wszystkim oryginalne i niepowtarzalne, to marzenie niejednej Pary Młodej. Odkąd wprowadzono możliwość wypowiedzenia tego najważniejszego w życiu „TAK” w dowolnym, godnym charakteru i podniosłości uroczystości miejscu, coraz więcej narzeczonych organizuje ślub i wesele na łonie natury, a możliwości jest naprawdę sporo. Jeżeli chcecie zorganizować wesele w plenerze w mieście Kraków i zyskać zupełnie nowe spojrzenie na Waszą uroczystość, Mr & Mrs pomogą Wam dopiąć wszystko na ostatni guzik. Mamy dwa różne punkty widzenia, męski i damski, dwa charaktery, umiejętności, doświadczenie, a przede wszystkim jesteśmy otwarci na Was i Wasze pomysły. To w końcu Wasz dzień, który musi być taki, jak go sobie wymarzyliście.

Jak zorganizować wesele w plenerze w mieście Kraków?

W Mr & Mrs staramy się realizować Waszą wizję ślubu i dnia idealnego. Jeżeli jest nim właśnie organizacja wesela na otwartej przestrzeni i złożenie przysięgi pod gołym niebem, spotkajmy się i porozmawiajmy o Waszych oczekiwaniach. O czym marzycie? Co Was inspiruje? W jakim klimacie chcecie zorganizować uroczystość ślubną i wesele? Jeżeli posiadacie już w głowie scenariusz tej wyjątkowej chwili, a może chcecie abyśmy pomogli Wam go uzupełnić, z przyjemnością podzielimy się z Wami naszą wizją tego dnia. Wesele w plenerze tak naprawdę jest idealne dla każdego, pod warunkiem, że to właśnie w okolicznościach przyrody chcecie zorganizować zabawę weselną. W szczególności jednak, opcja ta wybierana jest przez:

  • pary lubiące niestandardowe rozwiązania
  • pary chcących bawić się na świeżym powietrzu i przeżyć te najważniejsze momenty pod gwiazdami

Jeżeli zdecydujecie się na Mr & Mrs, będziemy zaszczyceni mogąc przygotować Wasze wesele w plenerze. Kraków jest przepięknym miejscem, a malownicze okolice zachęcają do organizowania różnych uroczystości na wolnym powietrzu. Przysięga nad stawem, w parku, nad jeziorem lub w pięknym pałacyku? Możliwości jest naprawdę wiele, a kreatywność przyszłych małżonków każdego dnia nas zaskakuje. Zadbamy o to, by podczas tego wyjątkowego dnia, zarówno Wasi goście, jak i Wy otrzymali niezapomniane przeżycie. W czym możemy Wam pomóc?

  • W wypełnieniu formalności i pozyskaniu odpowiednich pozwoleń
  • W przygotowaniu wcześniej ustalonego scenariusza Dnia Wesela
  • Doborze odpowiednich podwykonawców
  • Dopilnowaniu montażu i demontażu całego zaplecza weselnego
  • Zadbaniu o oprawę uroczystości i dekoracje
  • Przygotowaniu planu awaryjnego w przypadku niesprzyjającej pogody
wesele w plenerze kraków

Wesele w plenerze w Krakowie – dzień, który zapamiętacie na całe życie

Jeżeli nadal zastanawiacie się, czy zorganizowanie uroczystości na otwartej przestrzeni jest dobrym pomysłem, chętnie podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami. Koordynowaliśmy już wiele ślubów oraz wesel pod chmurką i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Wesele w plenerze może odbyć się również na terenie prywatnego ogrodu lub w wybranej lokalizacji. Przygotujemy wybrane miejsce zgodnie z Waszymi życzeniami oraz potrzebami. Jeżeli wiecie już, gdzie ma się odbyć Wasza ceremonia, chętnie poznamy Wasz wybór. Jeżeli chcecie, abyśmy Wam doradzili, przedstawimy pobliskie lokalizacje lub zaproponujemy ślub z pięknym, górskim lub morskim widokiem.

Zadbamy również o dodatkowe rozwiązania w przypadku załamania pogody. Jesteśmy przygotowani na wszelkie ewentualności – ślub w plenerze z oczywistych względów rządzi się swoimi prawami, jednak jesteśmy po to, abyście nie musieli przejmować się niczym innym i mogli skupić się wyłącznie na sobie. Co jednak najważniejsze, będziemy czuwać nad wszystkim, by nic nie przysłoniło Wam radości z tego dnia.